InfraXstructure Conference juz za tydzien !!!

InfraXstructure Conference

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najwiekszych, jeżeli nie największy event w Polskim światku IT, InfraXstruture Conference. Po ubiegłorocznym sukcesie (ponad 400 zarejestrowanych uczestników) organizatorzy nie mieli innego wyjścia jak zorganizować ją na drugi rok 🙂

InfraXstructure Conference to pierwsza w Polsce konferencja stworzona przez niezależnych specjalistów zajmujących się technologiami Data Center. Powstała z myślą o propagowaniu najnowszych technologii, przełomowych idei i trendów zarówno na światowym, jak i polskim rynku Data Center. Niezależność, praktyczne rozwiązania i skupienie na technologii – to wyznaczniki jakości InfraXstructure.

Czytając agende, tegoroczne wydanie InfraXstructure jest mocno nastawione na Chmurę. Na Chmurę prywatną ale także na rozwiązania hybrydowe.

I tak, będzie można posłuchać Mirosława Burnejki (Coud Architecta z Microsoftu) jak będzie podpowiadał jakich błędów uniknąć przy migracji to Chmury (pewnie będzie opierał przykłady na Azure 🙂 ).

CLOUD MIGRATION CHECKLIST – CZYLI JAKIE BŁĘDY POPEŁNIŁA FIRMA, KTÓREJ LUDZIE NIE PRZYSZLI NA TĄ PREZENTACJĘ.

Jeżeli jesteś z sektora finansowo ubezpieczeniowego, to nie może Cię zabraknąć na sesji Agaty Kowalskiej pt.

CLOUD COMPUTING W SEKTORZE FINANSOWYM I UBEZPIECZENIOWYM – NAJWAŻNIEJSZE PROBLEMY PRAWNE

Oczywiście nie mogło zabraknąć tematów związanych z wirtualizacją czy też bardzo modnych ostatnio kontenerów. I tak:

Dodatkowe informacje na temat InfraXstructure Conference można znaleść poniżej:

 

Artur Krzywdzinski

Artur is Consulting Architect at Nutanix. He has been using, designing and deploying VMware based solutions since 2005 and Microsoft since 2012. He specialize in designing and implementing private and hybrid cloud solution based on VMware and Microsoft software stacks, datacenter migrations and transformation, disaster avoidance. Artur holds VMware Certified Design Expert certification (VCDX #077).